אחת מאטרקציות התיירות הפופולריות ביותר בבודפשט עם תצפית מרהיבה אל בניין הפרלמנט ההונגרי – אתר חובה!

מצודת הדייגים בבודפשט היא מאתרי התיירות המזוהים ביותר עם עיר ויש לכך סיבה טובה – איזור המצודה מלא בנקודות תצפית שמשמשות רקע מושלם לתמונות והנוף הנשקף מחומותיה אל נהר הדנובה, בניין הפרלמנט ההונגרי שממוקם על הגדה שממול, ואפילו האי מרגיט שבלב הנהר, פשוט נהדרים ועותקי נשימה – אתר חובה! מצודת הדייגים היא מבנה (יש שיאמרו פלא) אדריכלי בסגנון נאו-רנסנס שנראה כאילו לקוח מאגדות, ולאורכה שבעה צריחים שעל פי הפולוקלור המקומי היוו את ההשראה ללוגו של חברת וולט-דיסני. האם השמועה נכונה? מי שמטייל במצודה בהחלט ייראה את הדמיון הרב.

מצודת הדייגים – מיקום מושלם לתמונות

למרות המראה העתיק, הבנייה של מצודת הדייגים הסתיימה רק ב 1902. השם הוענק למצודה אחר הדייגים שגרו במהלך תקופת הבנייה בעיירה שמתחתיה ושהגנו על האיזור מפולשים. כיום מצודת הדייגים הרומנטית והסמטאות המקסימות שסביבה הם מאתרי התיירות המובילים בבודפשט ופופולריים ביותר בקרב זוגות וקבוצות מטיילים, כאשר בסמוך למצודה נמצאת גם כנסיית מתיאש הצבעונית, ארמון בודה החשוב, ומאפיית רוזוורם הנודעת.

מצודת הדייגים

  שריינו מקומות בסיורי
  האיזיריידר בבודפשט

  הצטרפו לסיור חוויתי ולא רגיל שמשלב אטרקציה ייחודית, אדרנלין, הנאה, ותוכן


  הסיורים כפופים לקבלת אישור הרשמה במייל נחזור אליכם בהקדם לתיאום לו”ז ואישור – למידע נוסף

  מילוי הטופס ושליחתו מעיד על הסכמתך לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות באתר

  הסיורים כפופים לקבלת אישור הרשמה במייל, נחזור אליכם בהקדם לתיאום לו"ז ואישור

  פרטים על המיקום של מצודת הדייגים

  מצודת הדייגים בבודפשט ממוקמת ברובע מספר 1, לא רחוק מארמון בודה. המצודה חולשת על גבולות גבעת הטירה, מה שמספק למבקרים בה נופים פנורמיים לא רגילים ומבט ישיר עותק נשימה על האתרים שעל גדת הדנובה בצד של פשט. האווירה המיוחדת ברחובות הקטנים שסביב מצודת הדייגים הציורית והנופים המדהימים תורמים לכך שמצודת הדייגים היא מהנקודות המתויירות ביותר בבירת הונגריה, וסיור האיזיריידר אל ראש הגבעה הוא הפופולרי ביותר מבין מסלולי הדרך השונים.

  סיור איזיריידר (EZRaider) למצודת הדייגים וכנסיית מתיאש

  מצודת הדייגים היא אתר חובה וחלק ממסלול מצודת הדייגים בסיורי האיזיריידר בבודפשט. סיור האיזיריידר בעברית חולף בין סמטאות אבן צבעוניות ונופים מפעימים של העיר, בהם נקודות תצפית מדהימות אל גשר השלשלאות, ובניין הפרלמנט ההונגרי, ועוצר בפתח המצודה שמשמשת כרקע מושלם לתמונות והזדמנות לרכוש במאפיית רוזוורם את ״הקרמשניט האלוהי״ המפורסם.

  לתיאום סיור - שלחו הודעה עכשיו בוואטסאפ עם תאריך מבוקש וכמה תהיו

  054-951-1931

  לתיאום מהיר בוואטסאפ

  הצטרפו לחוויה בסושייאל