ריאה ירוקה מרגיעה בלב העיר הסואנת

האי, שקרוי על שם הנסיכה מרגרט, הוא אואזיס מקסים בלב נהר הדנובה, בדיוק בין שני חלקי העיר – בודה ופשט. האיזור הירוק ומלא העלווה מספק בריחה מרגיעה מהעיר הרוחשת ובתחומיו שבילים מוצלים על ידי עצים עתיקים בני יותר מ 200 שנה ומגוון אטרקציות, בהן הבית הישן של הנסיכה, מגדל מים צבעוני, הריסות מנזר דומיניקני מהמאה ה 13, המזרקה המנגנת ועוד. האי מרגיט מכסה שטח גדול ועשיר בהיסטוריה, ומוזכר במסמך שהתגלה משנת 1225. חפירות שנעשו במקום גם גילו כתובות חצובות באבן מהמאה ה 2 שהושארו על ידי חיילים רומאים חולפים.

פעילות חוץ מומלצת בבודפשט עם ילדים ומתבגרים

למעט מלונות ספא בודדים שבנויים סביב המעיינות החמים הטבעיים שנתגלו באי, אין בסביבה בניינים נוספים, מה שהופך את המקום לשטח ענק של אפשרויות בילוי בטבע עם שבילי רכיבה והליכה, גן ליטוף קטן, ופריחה צבעונית משגעת בשלל צבעים בחודשי האביב והקיץ.

האי מרגיט

  שריינו מקומות בסיורי
  האיזיריידר בבודפשט

  הצטרפו לסיור חוויתי ולא רגיל שמשלב אטרקציה ייחודית, אדרנלין, הנאה, ותוכן


  הסיורים כפופים לקבלת אישור הרשמה במייל נחזור אליכם בהקדם לתיאום לו”ז ואישור – למידע נוסף

  מילוי הטופס ושליחתו מעיד על הסכמתך לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות באתר

  הסיורים כפופים לקבלת אישור הרשמה במייל, נחזור אליכם בהקדם לתיאום לו"ז ואישור

  פרטים על מיקום האי מרגיט

  האי מרגיט נמצא במרכז בודפשט בין גדות נהר הדנובה החוצה את עיר הבירה ההונגרית לשני חלקים – בודה ההררית ופשט המישורית. האי מהווה ריאה ירוקה ציורית עם נופים פתוחים מדהימים, גנים מלאים וצבעוניים, ואטרקציות טבע רבות שהופכות את הבילוי בעיר למושלם גם למשפחות עם ילדים בבודפשט, גם לזוגות, וגם למטיילים יחידים שמחפשים טיול רגוע ופחות עירוני.

  סיור איזיריידר (EZRaider) לאי מרגיט

  מסלול האי מרגיט הוא מסיורי האיזיריידר הפופולריים ביותר בעונה החמה, כשהשמש בשיאה והבריזה החמימה חולפת על פני הרוכבים בין השבילים המוצלים. הסיור המודרך בעברית על כלי האיזיריידר אל האי מרגיט מהווה הרפתקת מושלמת שמתאימה כמעט לכל גיל ולחובבי טבע, ומספקת הזדמנות ייחודית לפעילות חוץ מהנה שאינה רחוקה ממרכז העיר. שימו לב – סיורי האיזיריידר יוצאים בקבוצות קטנות ומספר המקומות מוגבל, מומלץ מאד לשריין מקומות מראש בהתאם ללוח הסיורים המפורסם.

  לתיאום סיור - שלחו הודעה עכשיו בוואטסאפ עם תאריך מבוקש וכמה תהיו

  054-951-1931

  לתיאום מהיר בוואטסאפ

  הצטרפו לחוויה בסושייאל