אחד הגשרים היפים ביותר בעולם ואטרקציה מרכזית בבודפשט

עם ארמון בודה שמשקיף ברקע, הגשר הראשון שנבנה על נהר הדנובה בבודפשט הוא פלא מרהיב של עיצוב ותכנון, ואתר חובה לתיירים ובכלל. את החזות המרהיבה של גשר השלשלאות בבודפשט (״גשר האריות״), שמילא תפקיד מרכזי באיחוד של בודה ופשט לכדי עיר אחת, ניתן לגלות מנקודות תצפית שונות בעיר ובמיוחד מהצד ההררי של בודה, מאיזור מצודת הדייגים שבגבעת הטירה. בשנת 1845 קורות הגשר פוצצו על ידי הנאצים אבל העמודים המרשימים נשארו שלמים, כך שלאחר המלחמה הגשר שופץ ונפתח שוב לתנועה ב 1949, בדיוק 100 שנים אחר שנחנך לראשונה.

האריות הענקיים בבסיס עמודי הגשר נחצבו באבן

הגשר שבנייתו הושלמה בשנת 1849 עבר שחזורים רבים לאורך העשורים, אך עדיין שומר על מראהו האייקוני המקורי. במהלך רוב סופי השבוע שבתקופת הקיץ, הגשר סגור לתנועת כלי רכב והופך למדרחוב מלא בדוכני שווקי רחוב ומעבר בין שני חלקי העיר שמלווה בנוף פתוח מדהים ביופיו.

chain bridge Budapest

  שריינו מקומות בסיורי
  האיזיריידר בבודפשט

  הצטרפו לסיור חוויתי ולא רגיל שמשלב אטרקציה ייחודית, אדרנלין, הנאה, ותוכן


  הסיורים כפופים לקבלת אישור הרשמה במייל נחזור אליכם בהקדם לתיאום לו”ז ואישור – למידע נוסף

  מילוי הטופס ושליחתו מעיד על הסכמתך לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות באתר

  הסיורים כפופים לקבלת אישור הרשמה במייל, נחזור אליכם בהקדם לתיאום לו"ז ואישור

  פרטים על המיקום של גשר השלשלאות

  גשר השלשלאות הוא מהאטרקציות המפורסמות ביותר בבודפשט, בירת הונגריה. הגשר שמחבר בודה ופשט מעוגן מצידו האחד לכיכר קלארק אדם היפה, בבסיס הפוניקולור לטירת בודה, ומצידו השני לכיכר סצ׳ני (לשעבר כיכר רוזוולט) המובילה אל הבזיליקה הגדולה וממש בסמוך למלון היוקרה ״4 העונות״, האקדמיה למדעים, ולמסעדות ובתי קפה רבים. הודות למיקומו המרכזי, גשר השלשלאות מציע מראות פנטסטיים אל כמה מאתרי התיירות המרכזיים ביותר, בהם ארמון בודה, בניין הפרלמנט, כנסיית מתיאש, ועוד. הגשר הוא למעשה גרסה גדולה יותר של הגשר התלוי המונח מעל נהר התמזה בלונדון, היות ושניהם עוצבו על ידי אותו מהנדס האנגלי בעיר מרלו.

  תצפית לגשר השלשלאות בסיורי איזיריידר (EZRaider)

  התצפית אל גשר השלשלאות בסיור האיזיריידר בבודפשט היא במסלול מצודת הדייגים – הסיור הפופולרי ביותר, ושמאד מומלץ למבקרים שמחפשים חוויה של סיור ייחודי שחולף דרך המיקומים הטובים ביותר לתמונות.

  לתיאום סיור - שלחו הודעה עכשיו בוואטסאפ עם תאריך מבוקש וכמה תהיו

  054-951-1931

  לתיאום מהיר בוואטסאפ

  הצטרפו לחוויה בסושייאל