ל

לורי

סיור למצודת הדייגים

במהלך סופה״ש שלנו בבודפשט עשינו סיור ברובע היהודי עם דור – שנותן תוכן ומשמעות למקום שבו היינו. הסיור היה קליל וכיפי, דור מדריך מעולה. הזמנו מראש גם סיור ריידרים שאותו הוביל חמי, ולשמחתנו גם דור הצטרף. לגמרי שדרג לנו את הטיול.

ס

סמדר

סיור פרטי

עשינו קבוצה של 6 אנשים סיור רכוב על כלי האיזי ריידר עם חיים ודור באיזורים של פשט ובודה, סיור מצחיק, מהנה ומגבש, שניהם עם סבלנות וידע רב, נתנו טיפים במהלך הסיור וגם במהלך השהות שלנו בבודפשט, מומלץ ביותר!

ט

טלי ושירה

סיור למצודת הדייגים

וואו….וואו….וואו
זה ממש הסיור השלישי שלנו בעיר ופעם ראשונה עם הצוות של מאור.
סיור כזה כמו שהיה עם חיים ודור באיזיריידר מבחינתנו היתה החוויה המסכמת והחוויתית ביותר. חיים ודור עם ידע מטורף על בודפשט

י

יהודה ומירי

סיור פרטי

יצאנו היום לסיור רכוב “איזי ריידר” בבודפשט עם דור וחיים האלופים שהעבירו הדרכה נעימה ובעלת ידע נרחב על האתרים בבודפשט. חיים נעים הליכות, ידען, ומעניין וכמובן שדור גם. היה ממש כיף, תודה רבה וממליצים מאוד מאוד!

מ

מיכאלה

סיור לאי מרגיט

סיור מדהים!!!
לא לוותר
נותן ערך מוסף לחופשה, הסיור היה מעניין מאוד והמדריך דור העביר את הכל בצורה עניינית כיפית ומצחיקה
מומלץ מאוד בימים הראשונים של הטיול 🙂

א

אביב

סיור בוטיק

צוות של אלופים!! ומקצוענים. נהנינו מאוד מהסיורים..מרוב שנהנינו נרשמנו לסיור נוסף שהיה מעולה גם כן. היינו עם דור המדריך, שידע להעביר את הסיור בצורה מעניינת וקלילה! שינה לנו את כל החוויה והטיול בבודפשט. תודה רבה לכם!

ל

לורי

סיור למצודת הדייגים

במהלך סופה״ש שלנו בבודפשט עשינו סיור ברובע היהודי עם דור – שנותן תוכן ומשמעות למקום שבו היינו. הסיור היה קליל וכיפי, דור מדריך מעולה. הזמנו מראש גם סיור ריידרים שאותו הוביל חמי, ולשמחתנו גם דור הצטרף. לגמרי שדרג לנו את הטיול. אם היה לנו יום נוסף, היינו מזמינות בטוח עוד סיור. הסיורים המודרכים עם שניהם לגמרי נתנו נופך לנסיעה, ועשו אפגרייד לחוויה שלנו. סיורים קלילים, אבל מעשירים. מומלץ לכל מי שמגיע לבודפשט.

ס

סמדר

סיור פרטי

עשינו 6 אנשים סיור רכוב על איזיריידר עם חיים ודור באיזור פשט ובודה, סיור מצחיק, מהנה ומגבש, שניהם עם סבלנות וידע רב, נתנו טיפים במהלך הסיור וגם במהלך השהות שלנו בבודפשט, מומלץ ביותר!

ט

טלי ושירה

סיור למצודת הדייגים

וואו....וואו....וואו זה ממש הסיור השלישי שלנו בעיר ופעם ראשונה עם הצוות של מאור. סיור כזה כמו שהיה עם חיים ודור באיזיריידר מבחינתנו היתה החוויה המסכמת והחוויתית ביותר. חיים ודור עם ידע מטורף על בודפשט והונגריה בכלל. הבטיחות וההקפדה על נסיעה בטוחה . חוויה מומלצת אבל ממש. תודה רבה! טלי ושירה

י

יהודה ומירי

סיור פרטי

יצאנו היום לסיור רכוב "איזי ריידר" בבודפשט עם דור וחיים האלופים שהעבירו הדרכה נעימה ובעלת ידע נרחב על כל האתרים בבודפשט .חיים נעים הליכות בעל ידע רב ומעניין וכמובן שדור לא פחות הם גם דאגו לרמת בטיחות גבוהה של כל הרוכבים. היה ממש כיף תודה רבה וממליצים מאוד מאוד!

מ

מיכאלה

סיור לאי מרגיט

סיור מדהים!!! לא לוותר, נותן ערך מוסף לטיול, היה מעניין מאוד והמדריך דור העביר את הכל בצורה עניינית כיפית ומצחיקה, מומלץ מאוד :)

א

אביב

סיור בוטיק

צוות של אלופים!! ומקצוענים נהנינו מאוד מהסיורים..מרוב שנהנינו נרשמנו לסיור נוסף שהיה מעולה גם כן. היינו עם דור המדריך, שהעביר את הסיור בצורה מעניינת וקלילה! שינה לנו את כל החוויה והטיול בבודפשט, תודה רבה לכם!

  שריינו מקומות בסיורי
  האיזיריידר בבודפשט

  מוזמנים להצטרף להרפתקה רגועה אך ממריצת ריגוש שמשלבת כיף ייחודי, קלילות, ונגיעה בתוכן


  מילוי הטופס ושליחתו מעיד על הסכמתך לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות באתר הסיורים כפופים לקבלת אישור הרשמה במייל, נחזור אליכם בהקדם לתיאום לו"ז ואישור

  מילוי הטופס ושליחתו מעיד על הסכמתך לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות

  הסיורים כפופים לקבלת אישור הרשמה במייל, נחזור אליכם בהקדם לתיאום לו"ז ואישור